fbpx

צור קשר  קורס נדלן באינטרנט

  קורס נדלן באינטרנט

  האינטרנט הוא זירה לאינספור פעילויות: אנחנו צורכים דרכו חדשות, מנהלים אינטראקציות חברתיות, שומעים מוזיקה, צופים בתכנים שונים, מבצעים קניות – וגם לימודים אונליין הם אופציה שכדאי לנצל.במכללת אורין שפלטר תוכלו לבחור מבין שני קורסים בתחום הנדלן ובשניהם ללמוד גם דרך האינטרנט.

  הקורס הראשון הוא קורס הכנה למבחן המתווכים – מבחן שעורך רשם המתווכים, גוף השייך למשרד המשפטים, בדרך למתן רישיון לעסוק בתיווך מקרקעין. הציון הנדרש במבחן כדי לקבל את הרישיון הנ"ל (שבלעדיו תיווך נדלן הוא עבירה על החוק!) הוא 60, והחומר אליו כולל מושגי יסוד בתחום, שורה ארוכה של פסקי דין בעלי משמעות מיוחדת ומבחר רחב של חוקים ובהם חוק המכר, חוק החוזים, חוק הגנת הצרכן, חוק הגנת הדייר, חוק התכנון והבנייה, חוק הירושה, חוק מקרקעי ישראל ועוד. הקורס מורכב מ-6 מפגשים ובנוסף תוכלו לתרגל באמצעות אתר אינטרנט ייעודי פתרון מבחנים משנים קודמות וכך להגיע למבחן מוכנים באופן מושלם (ובהתאם להגדיל את הסיכוי לעבור אותו ולהתחיל לעבוד בתיווך תוך פרק זמן קצר).

  קורס נדלן שני שכולל למידה באינטרנט הוא השקעות ויזמות. כל ההרצאות של קורס זה – שמורכב מ-13 מפגשים – מצולמות ונמצאות ברשת והתלמידים של אורין שפלטר נהנים מגישה חופשית אליהן כך שלמעשה ניתן לומר שמדובר בקורס נדלן באינטרנט.באינטרנט לקורס נדלן מחיר משתלם במיוחד. בין הנושאים הנלמדים: בניית אסטרטגיה להשקעה, השבחת נכסים, נדלן מסחרי, זיהוי קרקעות שמיועדות להפשרה, פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, נדלן בחו"ל, תמחור עסקאות, חישוב תשואות, מימון, מיסוי ועוד. עוד נדבך בעל ערך רב בקורס זה הוא תרגולים רבים כולל פרויקט גמר שמבוצע תחת ליווי צמוד של אנשי איגוד הנדל"ן הישראלי ומהווה התנסות חשובה לכל מי שרוצה להשקיע בנדלן בחוכמה או להפוך ליזם בתחום מניב זה.

  היכולת לייצר הכנסה פסיבית היא חשובה מאוד עבור כל אחד ועליהן נעבוד בקורס יזמות והשקעות נדל"ן. יש כמה דרכים לעשות זאת, כאשר הדוגמאות הבולטות הן בעזרת משחק בבורסה ובשוק ההשקעות. עם זאת, דווקא בתחום הנדל"ן יש הרבה יותר אפשרויות המעניקות רווחים עצומים. שוק הנדל"ן הוא שוק בעלייה מתמדת לישראל. עם זאת, קשה מאוד להיכנס להרפתקאות עסקיות ללא ידע מוקדם וללא יכולת כלכלית. יש להתחיל לאט, לקחת הפסדים בחשבון ולהמשיך אט אט ובזהירות עד להתייצבות ויצירת רווח. כאשר משחקים עם כסף, צריך לעשות זאת נכון ובאמצעות הכשרה נכונה שתעזור לקבל החלטות איכותיות.

  כדי להיות יזם נדל"ן טוב צריך ללמוד את רזי המקצוע. יש צורך בהכשרה טובה ואיכותית שתאפשר לשקול את כל האופציות ולקבל את ההחלטה הנכונה ביותר לפני פעולה. הכשרה איכותית שכזו אפשר למצוא במכללת אורין שפלטר. אורין שפלטר היא המכללה הטובה ביותר בישראל בתחום הכלכלה. המכללה מאפשר ללמוד נדלן באינטרנט בצורה אידיאלית, עם קורסים מקוונים. הקורסים המקוונים כוללים תוכן איכותי במיוחד, עם מרצים מהשורה הראשונה בתחום בישראל.

  תנאי לימוד נוחים

  כדי להפוך ליזמי נדל"ן טובים, הכשרה היא כאמור קריטית. קורס נדל"ן מומלץ הוא לימודי יזמות נדל"ן במכללת אורין שפלטר יכולים להעניק לאנשים את הכלים הנכוני כדי להרוויח בענק. הלימודים במכללה גורמים לאנשים לקבל את כל המידע הרלוונטי ביותר בתחום, ולעשות זאת בבית. בנוסף, ללמוד ממרצים איכותיים וגם ללמוד בקצב שלכם בצורה הנוחה ביותר לכם. היכולת לעשות כסף אמיתי טמונה במורה טוב ואיכותי, ובתנאי לימוד נוחים. כך לאט לאט, אפשר להגדיל את ההשקעה ולהתחיל לחיות בצורה נוחה יותר. קורס יזמות נדל"ן באורין שפלטר מייצר באופן עקבי את המשקיעים הגדולים של העתיד בתחום הנדל"ן בישראל.

  מאמרים נוספים
  דילוג לתוכן