fbpx

צור קשר  מאמרים
  קורס השקעות נדל"ן
  מכללת אורין שפלטר שמחה להזמין אתכם לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי בעולם הנדל"ן. על הקורס: אנחנו לא מאמינים בלמכור חלומות, רק להקנות ידע וכלים. בין אם אתם הולכים לקנות דירה לגור בה, שטח מעטפת בבניין משרדים להשכרה, מחסן במרכז לוגיסטי או שסתם בא לכם להבין מה כתוב במוסף נדל"ן של גלובס, לנו יש ערך מוסף
  מבחן נדלן
  מבחן נדלן מבחן נדלן הוא מבחן שעורך רשם המתווכים למי שרוצה לעסוק בתיווך נדלן. הנבחנים נדרשים לגלות בקיאות רבה הן בשלל חוקים, הן לגבי פסקי דין חשובים והן לגבי מושגי היסוד של עולם הנדלן באופן כללי ושל התיווך בפרט. ציון עובר במבחן הוא 60 ומעלה, ומי שמצליח לקבל אותו זוכה ברישיון תיווך ונרשם בפנקס המתווכים.
  קורס השקעות נדל"ן בחו"ל
  קורס השקעות נדל"ן בחו"ל בשנים האחרונות אחת המגמות המעניינות בתחום בנדל"ן היא ריבוי ההשקעות בלוקיישנים שונים מעבר לים. להיווצרותה של מגמה משמעותית זו תרמו מספר גורמים: ראשית, בעידן הגלובליזציה והאינטרנט קל יחסית להשקיע גם בנכסים שנמצאים במרחק של אלפי קילומטרים מהבית.
  קורס נדלן מומלץ
  קורס נדלן מומלץ לימודים בתחום הנדלן הם קרש קפיצה אפקטיבי מאוד עבור מספר קהלי יעד: מי שרוצה להשקיע בתחום באופן מושכל ולהגיע לנכסים שמניבים מקסימום תשואה במינימום סיכון, מי שרוצה לעבוד בתיווך מקרקעין ומי שרוצה לעסוק ביזמות נדלן.
  יזמות נדלן מאמרים
  יזמות נדלן מאמרים יזמות נדלן היא תחום שמעורר עניין רב בימינו. אחת הסיבות לכך היא שהנדלן באופן כללי הוא שוק בעל השפעה רבה על החיים של כולנו, עוד סיבה היא שיזמות במאה ה-21 עשויה להניב רווחים גבוהים וסיפוק רב, ובפרט כך הדבר כשמדובר על יוזמות שונות בעולם הנדלן.
  קורס השקעות נדל"ן מחיר
  קורס השקעות נדל"ן מחיר לצד שוק ההון שמציע אופציות רבות למשקיעים, הפך בשנים האחרונות גם שוק הנדל"ן למגנט של ממש למשקיעים. ליתר דיוק לא מדובר בשוק נדל"ן אחד אלא בשווקים רבים בכל רחבי הארץ וגם מעבר לים – כשעוד ועוד ישראלים תרים אחרי נכסים מניבים, בין אם לטווח הקצר ובין אם לטווח הארוך.
  לימודי נדלן ויזמות
  לימודי נדלן ויזמות יזמות ונדלן הוא חיבור בעל פוטנציאל רב שעשוי להניב רווחים נאים. יחד עם זאת חשוב לזכור ששוק הנדלן עלול להיות גם תזזיתי והפכפך, כך שבעלי אופי יזמי שרוצים להביא לידי ביטוי את יכולותיהם באמצעות פרויקטים בתחום הבנייה חייבים בסיס איתן בדמות ידע נרחב וכלים רלוונטיים.
  נדלן תל אביב
  נדלן תל אביב ירושלים היא כמובן בירת המדינה, אבל בירת הנדלן היא ללא ספק תל אביב. העיר שהוקמה ב-1909 כמיזם עבור יהודים מיפו שביקשו מקום חדש לחיות בו הפכה עם השנים לכרך גדול ואף מוגדרת כיום כ"עיר עולם בהתהוות".
  פרויקטים בתל אביב
  פרויקטים בתל אביב בירת ישראל הנצחית היא אמנם ירושלים, אבל מבחינות רבות אחרות העיר המובילה במדינה היא תל אביב. העיר העברית הראשונה כפי שמכונה תל אביב מתאפיינת מאז הקמתה ברוח יזמות ובהתאם מתפתחת ללא הרף – וברחבי העיר ניתן לראות שלל אתרי בניה.
  השקעות נדלן בחול
  השקעות נדלן בחול בעידן שבו קל יחסית לבצע אינטראקציות מכל הסוגים גם מעבר לים, אך טבעי הוא שייווצר עניין רב סביב השקעות נדלן בחול ושיותר ויותר ישראלים יבקשו לנצל את ההזדמנויות שמציעים השווקים השונים (ולא רק ישראלים, כמובן – ב-2016, למשל, היקף ההשקעות של משקיעים סינים בנדל"ן בארה"ב עמד על לא פחות מ-46 מיליארד דולר!).
  איפה כדאי להשקיע
  איפה כדאי להשקיע שוק הנדלן הוא שוק מורכב מאוד שמשתנה ללא הרף, ובהתאם גם התשובה לשאלה איפה כדאי להשקיע מתעדכנת כל הזמן. בנוסף לכל משקיע ישנן העדפות ספציפיות ודגשים שחשובים לו, וגם הם מהווים חלק מהפרמטרים שלפיהם בוחרים אילו הזדמנויות לממש ואיך.
  השקעה בנדלן
  השקעה בנדלן נכסי דלא ניידי, או בקיצור המקובל נדל"ן, לא רק משמשים אותנו למגורים ולפעילות עסקית מסוגים שונים אלא מהווים גם מקור מצוין להשקעות. שווקי הנדלן השונים בארץ – וגם בעולם, שהפך במאה ה-21 במידה רבה לכפר גלובלי – מציעים לנו שלל הזדמנויות להרוויח היטב, בין אם בטווח הקצר ובין אם לטווח הארוך.
  תואר ראשון בנדל"ן
  תואר ראשון בנדל"ן על-מנת להתקבל למשרות רבות, במגוון רחב של תחומים, נדרש בימינו תואר ראשון ולפעמים אף מעבר לכך – אבל ישנם גם ענפים ואפילו מרכזיים כמו הנדל"ן שבהם אין צורך בלימודים אקדמיים ולפעמים מספיק קורס ממוקד כדי לנצל את כל ההזדמנויות שהוא מציע לנו.
  לימודי נדלן תנאי קבלה
  לימודי נדלן תנאי קבלה כל מי שמחפש מסלול לימודים, בכל תחום שהוא, מייחס באופן טבעי חשיבות לתהליך המיון של המועמדים ולדרישות מהם. גם עבור מי שמתעניינים באופציה של לימודי נדלן תנאי קבלה לכל מסלול הם כמובן חלק מהשיקולים בבחירה
  יזם נדלן מתחיל
  יזם נדלן מתחיל נדלן הוא תחום שטמונות בו הזדמנויות רבות ליזמים, כולל כאלה בראשית דרכם. התשואות הגבוהות שמספקות יוזמות שונות בעולם מורכב זה מושכות אנשים רבים שמעוניינים לממש יכולות יזמיות – אבל במקביל כדאי לזכור שנדלן הוא גם שוק דינמי להפליא שמחייב בקיאות ומקצועיות.
  השקעה בנדלן ללא הון עצמי
  השקעה בנדלן ללא הון עצמי שוק הנדלן מציע תשואות נאות מאוד למשקיעים, ומושך אליו ישראלים רבים – הן כאלה שבאמתחתם סכום כסף פנוי והם מעוניינים למנף אותו לרווחים נוספים והן כאלה שמבקשים לנצל את ההזדמנויות הרבות בתחום גם אם אין ברשותם הון עצמי.
  יועץ נדלן שכר
  יועץ נדלן שכר שוק הנדלן הפך בשנים האחרונות למורכב עד מאוד ובהתאם מי שמעוניין לקנות נכס, למכור נכס, לשכור נכס או להשכיר נכס זקוק במקרים רבים לעזרה מקצועית.
  סוכן נדלן
  סוכן נדלן הגאות המתמשכת בשוק הנדלן הופכת אותו לאטרקטיבי מאוד גם למי שמחפש עבודה, ואחת האופציות היותר מבוקשות היא סוכן נדלן – כלומר מתווך בעסקאות שונות בתחום.
  איך להשקיע בנדל"ן בארה"ב
  איך להשקיע בנדל"ן בארה"ב אין כמעט מי שלא מכיר מישהו שהרוויח בגדול בזכות השקעה בנדל"ן בארה"ב. המדינה, שמכנה את עצמה ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, הייתה מאז ומתמיד סמל להצלחה עבורנו, וגם לכך יש חלק בנהירה של משקיעים ישראלים אל הנדל"ן האמריקאי.
  קורס נדלן באינטרנט
  קורס נדלן באינטרנט האינטרנט הוא זירה לאינספור פעילויות: אנחנו צורכים דרכו חדשות, מנהלים אינטראקציות חברתיות, שומעים מוזיקה, צופים בתכנים שונים, מבצעים קניות – וגם לימודים אונליין הם אופציה שכדאי לנצל.
  לימוד עצמי למבחן תיווך
  לימוד עצמי למבחן תיווך תיווך מקרקעין הוא עיסוק שעשוי להניב לבעליו סיפוק רב וכמובן הכנסות גבוהות. מתווכי נדלן יכולים לבחור בין עבודה כשכירים, רכישת זיכיון והצטרפות לרשת או הקמת עסק עצמאי לחלוטין, כשבכל מקרה נדרשת קודם כל קבלת רישיון מתאים. את הרישיון מנפיק רשם המתווכים שהוא הגורם המוסמך לפיקוח על מתווכים.
  ללמוד נדלן
  ללמוד נדלן בשנים האחרונות בוחרים ישראלים בלימודים בתחום הנדלן, והבחירה מובנת לגמרי: זהו תחום מרתק שמתפתח ללא הרף ומציע לכולנו מגוון הולך ומתרחב של הזדמנויות, הן למי שמחפש תעסוקה מתגמלת, הן למי שמבקש להשקיע בחוכמה כסף פנוי והן למי שמבקש להביא לידי ביטוי יכולות יזמיות.
  השקעות נדלן קטנות
  השקעות נדלן קטנות נדלן נתפש לעתים כתחום שמתאים למשקיעים גדולים שברשותם סכומי כסף פנויים גבוהים – אבל גם השקעות נדלן קטנות עשויות להניב רווח נאה מאוד ותשואה מרשימה. ישנן כמה וכמה דרכים לנצל סכום צנוע יחסית של 100,000-150,000 ש"ח, ואפילו פחות מכך, לטובת השקעה חכמה:
  לימודי נדלן לתואר
  לימודי נדלן לתואר נדלן הוא ענף מרכזי בכל משק מודרני וגם מקור למגוון רחב של אפשרויות תעסוקה, אבל למרות זאת כמעט ואין תוכניות לימוד אקדמיות בתחום ובפרט אין לימודי תואר ראשון בנדלן.
  איך להיות יזם נדלן
  איך להיות יזם נדלן כשמתבוננים בסיפורי הצלחה של יזמי נדלן ומנסים להבין מהו המכנה המשותף לכולם ובעצם מה נדרש כדי להיות יזם מצליח בתחום זה לא קל למצוא תשובות: הנדלן הוא עולם מורכב ורב רבדים, וישנן שלל דרכים לנצל את ההזדמנויות השונות שהוא מציע.
  תואר נדלן
  תואר נדלן בעידן הנוכחי תואר אקדמי נחשב ליתרון של ממש בשוק התעסוקה, ובמידה מסוימת לכמעט חובה עבור כל מי שרוצה להגיע למשרה מוצלחת באמת – אבל בתחום הנדלן תואר אינו הכרחי וישנם לימודים ממוקדים יותר וקצרים יותר שמקנים ידע וכלים שבאמצעותם ניתן לנצל את ההזדמנויות שמציע שוק זה.
  יזמות נדלן איך להתחיל
  יזמות נדלן איך להתחיל לא קל לענות על השאלה איך אפשר להתחיל קריירה כיזמי נדלן. הסיבה לכך היא שישנו מרכיב חמקמק, כמעט בלתי ניתן להגדרה במילים, באישיותם של יזמים מצליחים, וללא מרכיב זה – אם תרצו, תערובת מדויקת של מוכנות להסתכן, יכולת לראות מה שאחרים לא רואים וביטחון עצמי – קשה להתמודד עם המהמורות שבדרך.
  איך להשקיע בנדלן ללא הון עצמי
  איך להשקיע בנדלן ללא הון עצמי תחום הנדל"ן כולל בשנים האחרונות הזדמנויות רבות למי שמחפש השקעה שתניב לו תשואה נאה – גם כשהמטרה היא רווח גבוה בטווח הקצר וגם כשהמטרה היא תשואה נאה והכנסה גבוהה בטווח הארוך.
  עבודה בתחום הנדלן
  עבודה בתחום הנדלן נדלן הוא לא רק אתגר למי שרוצה להגיע לדירה משלו או שוק שיש בו הזדמנויות קורצות למשקיעים (אבל גם לא מעט סיכונים) – אלא גם תחום שמציע משרות מתגמלות מאוד.
  לימודי יזמות נדל"ן
  לימודי יזמות נדל"ן בשנים האחרונות יותר ויותר יזמים פונים אל תחום הנדל"ן – שמאפשר להם להביא לידי ביטוי את מלוא היכולות שלהם ומתגמל בהתאם ברווחים נאים וגם סיפוק רב.
  קורס השקעות נדל"ן
  קורס השקעות נדל"ן שוק הנדל"ן הוא אופציה מבוקשת מאוד להשקעות בימינו. שוק זה רווי בהזדמנויות נדל"ן מצוינות מסוגים שונים – דירות ישנות שאפשר להשביח ולמכור ברווח, פרויקטים של התחדשות עירונית, נדל"ן מסחרי, קרקעות עם פוטנציאל להפשרה לבנייה ועוד – אבל גם בלא מעט סיכונים:
  קורס יזמות ונדל"ן
  קורס יזמות ונדל"ן נדל"ן הוא תחום עתיר הזדמנויות, ובפרט לבעלי אופי יזמי. למי שרואה את עתידו בעולם זה, כיזם נדל"ן, מומלץ להשקיע בלימודים איכותיים שיקנו בסיס איתן לעיסוק בתחום. במכללת אורין שפלטר תוכלו ללמוד בקורס יזמות ונדל"ן ממוקד מצד אחד ומעמיק מצד שני, ולקבל מבחר רחב של כלים מעשיים וידע רלוונטי – וכך להבטיח לעצמכם
  פתיחת משרד תיווך
  פתיחת משרד תיווך עולם הנדל"ן, שנמצא במוקד תשומת הלב בשנים האחרונות, מספק שפע הזדמנויות עסקיות מסוגים שונים – ואחד מהם הוא תיווך. בעסקאות רבות שמעורבים בהם נכסים כאלה ואחרים מי שמפגיש את המוכרים עם הקונים הוא איש מקצוע שזוהי התמחותו, ולבעלי החושים החדים, החריצות, המקצועיות, היושרה והמוטיבציה צפויה הצלחה רבה ואיתה באופן טבעי הכנסות גבוהות.
  קריירה בנדל"ן
  קריירה בנדלן מציאת קריירה מתאימה היא אתגר לא פשוט: מצד אחד אנחנו רוצים עבודה שתפרנס אותנו היטב, מצד אני לא מוכנים להתפשר על עניין ואפילו הנאה ובנוסף יש חשיבות גם להשקעה הנדרשת עד לקבלת המקצוע המבוקש. קריירה בנדלן היא אופציה מומלצת מאוד בכל ההיבטים הנ"ל:
  תעודת מתווך
  תעודת מתווך הפעילות השוקקת בשוק הנדל"ן, וליתר דיוק בשווקי הנדל"ן השונים בכל רחבי הארץ, מובילה לשגשוג גם בענף התיווך. הקושי למצוא דירה מתאימה, הן להשכרה והן לרכישה, מחייב במקרים רבים פנייה לאיש מקצוע מנוסה ובקיא, מתווך הנדל"ן. הדבר הראשון שחובה לבדוק כשפונים לאיש מקצוע שכזה הוא אם יש לו תעודת מתווך – כלומר רישיון שמנפיק
  חידוש רישיון תיווך
  חידוש רישיון תיווך על-פי חוק המתווכים במקרקעין שחוקק בשנת 1996, כל מי שרוצה לעסוק בתיווך בתחום זה, שמתאפיין בהכנסות גבוהות ובפרט לנשות ואנשי מקצוע חרוצים ומוכשרים, זקוק לרישיון. מי שמנפיק את הרישיון הוא רשם המתווכים (שהינו יחידה של משרד המשפטים) ועוד כדאי לדעת כי יש לחדש רישיון זה אחת לשנה.
  השקעה בנדל"ן מסחרי
  השקעה בנדל"ן מסחרי נדל"ן מסחרי הוא אפיק השקעה שעשוי להתגלות כמשתלם מאוד, ובמיוחד למי שמצויד בידע ובכלים רלוונטיים. תחת ההגדרה השקעה בנדל"ן מסחרי נכללות אפשרויות רבות ובפרט רכישת משרד על-מנת להשכירו או קניית חנות והשכרתה. סוגים נוספים של נדל"ן מסחרי הם מגרשים, חניונים, מבני תעשייה, מחסנים לוגיסטיים ועוד.
  קורסים לחיילים משוחררים + לימודים לחיילים משוחררים
  קורסים לחיילים משוחררים + לימודים לחיילים משוחררים השחרור מצה"ל הוא תמיד אירוע משמח. יחד עם זאת היציאה לחיים עצמאיים מחייבת אחריות רבה, ובפרט חשובה ההחלטה איזה מקצוע לרכוש. הבסיס לרכישת מקצוע מבוקש הוא לימודים – ואחת האופציות היותר טובות של לימודים לחיילים משוחררים היא קורסים בתחום הנדל"ן במכללת אורין שפלטר.
  מה זה יזמות
  מה זה יזמות אחד המאפיינים הבולטים של המין האנושי הוא שאיפה מתמדת להתפתח ולהפוך את החיים לטובים יותר. רובנו יוזמים לא מעט שינויים בחיים הפרטיים שלנו, ויש מי שגם מוציא לפועל יוזמות שונות בעולם העסקים – ואלו הם כמובן היזמים שבינינו. תחום שבו כדאי במיוחד לקדם פרויקטים שונים הוא הנדל"ן, שמציע שפע של הזדמנויות לבעלי
  רישיון תיווך במקרקעין
  רישיון תיווך במקרקעין על-מנת לעסוק בתיווך מקרקעין נדרש רישיון. מי בסמכותו להנפיק רישיון זה הוא רשם המתווכים שמשויך למשרד המשפטים. ישנם מספר תנאים בסיסיים שרק מי שעומד בהם רשאי להגיש בקשה לקבלת רישיון תיווך במקרקעין, והם:
  איך להשקיע בנדל"ן
  איך להשקיע בנדל"ן כולנו מכירים סיפורי הצלחה של מי שהשקיעו בנדל"ן – בארץ או בחו"ל, בנדל"ן עסקי או בנדל"ן למגורים, בעסקאות לטווח קצר או בעסקאות לטווח ארוך יותר – וזכו לתשואה נאה על השקעתם. בהתאם אך טבעי שרבים יתלבטו בשאלה איך להשקיע בנדל"ן, מה גם ששוק ההון בישראל מספק למשקיעים בו תשואות צנועות עד מאוד.
  לימוד שמאות מקרקעין
  לימוד שמאות מקרקעין לימודי שמאות הם מסלול ממושך למדי שנמשך במרבית המקרים שנתיים וחצי עד שלוש. לאחר השלמת הלימודים יש לעבור מבחנים שעליהם אחראית מועצת שמאי המקרקעין – 10 מבחנים שנחלקים לבחינות מוקדמות (6) ובחינות סופיות (עוד 4), ושבשנים האחרונות רמת הקושי בהן גבוהה למדי.
  עבודה בתיווך + כמה מרוויח מתווך
  עבודה בתיווך + כמה מרוויח מתווך נדל"ן הוא תחום שיש בו הזדמנויות רבות, ואחת הדרכים לנצל אותן היא לעבוד כמתווכים. עבודה בתיווך מקרקעין עשויה לספק לבעליה עניין רב, ועוד יותר מכך הכנסות גבוהות. התשובה לשאלה כמה מרוויח מתווך משתנה מאיש מקצוע אחד לשני, כשמה שקובע את גובה ההכנסות ושכר מתווך נדל"ן הוא מספר העסקאות שמצליח
  חומר למבחן המתווכים
  חומר למבחן המתווכים תיווך נדל"ן הוא עיסוק שעשוי להיות רווחי מאוד. על-מנת לתווך בעסקאות הנדל"ן השונות נדרש רישיון שאותו מנפיקה יחידה במשרד המשפטים שנקראת רשם המתווכים. על-מנת לקבל את אותו רישיון נדרש כל מי שרוצה לעסוק בתיווך נדל"ן לעבור בחינה בתחום – וחשוב לדעת שהחומר למבחן המתווכים הינו רחב היקף עד מאוד ועל כן מומלץ
  ייעוץ נדל"ן
   ייעוץ נדל"ן אין כמעט אדם שלא מבצע בתדירות כזו או אחרת עסקאות בתחום הנדל"ן: אנחנו שוכרים דירות, רוכשים נכסים למגורים או לפעילות עסקית, מחפשים נכסים גם למטרות השקעה וכמובן מוכרים דירות, בתים, מגרשים, משרדים, קרקעות חקלאיות ועוד סוגי נכסים.
  עבודה בנדל"ן
  עבודה בנדלן שוק הנדלן מציע מגוון רחב של הזדמנויות אטרקטיביות, הן למי שמחפש השקעות שיניבו תשואה נאה והן למי שמחפש תעסוקה מרתקת ומספקת הכנסות גבוהות. אופציה אחת של תעסוקה מתגמלת היא תיווך נדלן ואופציה שנייה היא יזמות.
  שכר מתווך נדל"ן
  שכר מתווך נדל"ן תיווך נדל"ן עשוי להיות עיסוק שמניב הכנסות נאות מאוד, ובעיקר לאנשי מקצוע חרוצים, מוכשרים ובעלי סבלנות. שכרם של מתווכי הנדל"ן נקבע בהתאם למספר העסקאות שהם מוציאים לפועל: במרבית המקרים עסקת השכרת דירה מזכה את המתווך בתשלום בגובה שכר דירה של חודש אחד (כלומר כמה אלפי שקלים), ועסקת מכירת דירה מניבה לו בדרך
  רישיון תיווך נדל"ן
  רישיון תיווך נדל"ן על-מנת לעסוק בתיווך נדל"ן נדרש רישיון, ומי שמנפיקה רישיון זה היא יחידה בשם רשם המתווכים שמשויכת למשרד המשפטים. על-מנת להיות זכאים לקבלת רישיון זה, שמאפשר לעסוק באחד התחומים הדינמיים והמתגמלים ביותר שיש, תיווך מקרקעין, ישנם 4 תנאים בסיסיים:
  מבחנים בתיווך
  מבחנים בתיווך על-מנת לעסוק בתיווך נדל"ן בישראל נדרש רישיון. את הרישיון מנפיקה יחידה במשרד המשפטים אשר נקראת רשם המתווכים. כל מי שעבר את גיל 18, לא הוכרז כפושט רגל, לא הורשע בביצוע עבירה מתוך רשימת עבירות שמונעות עיסוק בתיווך מקרקעין ואם נידון למאסר בפועל עברה לפחות חצי שנה מאז סיום ריצוי העונש רשאי להגיש בקשה
  רשם המתווכים מבחנים
  רשם המתווכים מבחנים רשם המתווכים היא יחידה במשרד המשפטים שאחראית על מתן רישיונות לעסוק בתיווך נדל"ן בישראל. על-מנת להחליט מי מצויד בידע מספיק כדי לעסוק בתיווך, עורך רשם המתווכים מבחנים בתדירות של 4 פעמים בשנה – ורק מי שעובר את הבחינה שנקראת "דיני מתווכים במקרקעין" עם ציון 60 ומעלה רשאי להציע שירותי תיווך בתחום הנדל"ן.
  נדל"ן עסקי
  נדלן עסקי רובנו מכירים בעיקר את תחום הנדלן למגורים – כרוכשים, שוכרים או מוכרים של דירה כזו או אחרת – אבל במקביל ישנו גם נדלן עסקי (שנקרא גם נדלן מסחרי). גם שוק הנדלן העסקי כולל לא מעט הזדמנויות (ומצד שני גם סיכונים), וכדי לפעול בו באופן מושכל וליהנות מרווחים נאים כדי ללמוד היטב את התחום
  קורס נדל"ן מחיר
  קורס נדלן מחיר נדלן הוא תחום שמאז ומתמיד עורר עניין רב ובפרט כך הדבר בשנים האחרונות, כשהגאות הדרמטית בשוק זה מושכת אליו משקיעים רבים ויזמים שמחפשים הזדמנויות מתגמלות. בהתאם נרשם גידול גם בביקוש לקורסים שונים שפותחים דלת אל העולם המרתק, המורכב ועתיר ההזדמנויות נדל"ן אבל גם הסיכונים. כשמחפשים קורס נדלן מחיר הלימודים הוא באופן טבעי
  הזדמנויות נדל"ן
   הזדמנויות נדל"ן שוק הנדל"ן מציע לא מעט הזדמנויות ליזמים שבינינו, אבל כדי להבחין בין עסקאות שעשויות להניב רווחים נאים מאוד לבין סיכונים מיותרים נדרשים ידע וכלים – ידע וכלים שאותם ניתן לקבל בקורס יזמות נדל"ן והשקעות של מכללת אורין שפלטר. הקורס ממוקד מאוד מצד אחד – 13 מפגשים, 52 שעות לימוד – ומצד שני מקנה