fbpx

צור קשר  השקעות נדל"ן בדובאי

  הסכם נרמול היחסים בין ישראל לאיחוד האמירויות פתח עולם שלם של הזדמנויות עבור יזמים ישראלים. מדובר ביעד לא ממומש עבור ישראלים רבים, הן מבחינת תיירות והן מבחינת הזדמנויות עסקיות, וזה בדיוק הזמן לראות כיצד אפשר לנצל את חלון ההזדמנויות הפוליטי שנוצר על מנת לייצר רווח. בבדיקה מהירה ניתן לראות שדובאי נותנת לא מעט לתושבים ולתיירים שלה, עבור מחירים שנראים מעט מוזר לישראלים. הנדל"ן בדובאי הוא מגוון מאוד, הוא חדשני, ואסור לשכוח שזו מדינה שיצרה אי משלה, אז כנראה שהכול בה אפשרי.

  איך לימודי השקעות נדלן בדובאי של מכללת אורין שפלטר עוזרים לתלמידים להשקיע באופן חכם בדובאי?

  הבנייה בדובאי היא כמעט ללא הפסקה. וניתן לראות כי בשנה האחרונה אף ירדו מחירי הדירות מעט בזכות היצע אדיר של יחידות מכל הסוגים. זה נע מבתי יוקרה, בתי נופש ועד יחידות דיור קטנות לסטודנטים. או לחלופין מתחמי מגורים משותפים. המחירים בדובאי בשפל והאגרות גבוהות יחסית, ועל פי כל ההערכות, היא צפויה להתרומם ובענק בשנים הקרובות. ענף הבנייה בפריחה, ואין כל ספק שהתשואות העתידיות על נכסים בדובאי יעלו על אלו שבישראל. כדי ללמוד את השוק בצורה אידיאלית ולהכריע איך להשקיע, חשוב ללמוד במקום הנכון. ומה יותר נכון מאשר מכללת אורין שפלטר? אשר תיתן לכם את סט הכלים שאתם צריכים על מנת להצליח.

  במכללת אורין שפלטר תמקסמו את ההשקעה. מדובר על המכללה המובילה בישראל בתחום הנדל"ן. המכללה הזאת מציעה מגוון קורסים ומסלולי לימוד, אשר נותנים לאנשים את האפשרות ללמוד כל מה שצריך בתחום. הקורסים הם גם מגוונים וגם פרונטליים, לבחירת הסטודנט. כאשר אפשר ללמוד גם קורס נדלן באינטרנט, מבלי להרגיש שמפספסים את חווית הלמידה. המרצים באורין שפלטר הם הטובים ביותר בישראל והם אלו שמסייעים להבין את השוק. מבחינת טיימינג, איכות קנייה, איכות הנכסים, הרגולציה והמיסוי. על מנת למקסם את ההשקעה בצורה הטובה ביותר ליזם.

  במה סייע ההסכם המדיני בין דובאי לבין מדינת ישראל בהשקעות נדלן בדובאי?

  ההסכם המדיני, שעליו חתמו דובאי ומדינת ישראל, בהחלט הועיל לדובאי. דובאי הפכה מיד ליעד תיירות אטרקטיבי לתושבי מדינת ישראל. אבל לא רק בכך מסתכם העניין. אף התחום של השקעות נדלן בדובאי בצמיחה. אם משום שממשלת דובאי מעודדת ומחבקת בחום שישקיעו בנדל"ן שבה. ואם משום שדובאי בלי כל ספק מדינה אקזוטית, ובהחלט כדאי להשקיע בה.

  בחינת ההיבט של קבלת משכנתא בדובאי עבור השקעות נדלן בדובאי

  אזרחי מדינת דובאי אינם רשאים לקבל משכנתא. שלא כמו במדינת ישראל. ברם, משקיעים זרים זוכים לקבל משכנתא, בעידוד הממשלה של דובאי. השקעות נדלן בדובאי מאפשרות נטילת משכנתא עד לגובה מחצית מערך הנכס. ואל תטעו, עסקינן אודות תנאי משכנתא טובים ביותר. ואם ברצונכם להבין מדוע – נספר לכם כי דובאי מונעת מאינטרס. האינטרס מתבטא שהתנופה בבנייה רק הולכת ומתעצמת.

  האם ממשלת דובאי מעודדת השקעות נדלן בדובאי?

  המדיניות הנהוגה במדינת דובאי הינה ליברלית, לכל דעה ועניין. עיקרה לעודד משקיעים להיות חלק אינטגרלי מן תהליך הצמיחה שלה. בוודאי עוררנו כעת את הסקרנות שלכם. ובכן, קודם כל, תנאי המיסים בדובאי מאוד נוחים. ככלל, לא קיימים בה בכלל המושגים של מס במקור. או מס הכנסה. או מס רווחי הון. שנית כל, בכל ההיבטים של אכיפת הסכמים ברמת הממשלה. או רישום של נכס. או תשלומים עבור מסים. או הביורוקרטיה של היתרי בנייה – לא תיווכחו בכל סחבת. כל אלו מתבצעים באופן הכי אפקטיבי ולאלתר. כאשר בעלי הנכס מציגים בקשה שמתקשרת לנכס – הטיפול בה זוכה למענה מהיר. אם ברצונכם להרחיב את הידע שלכם בתחום, קורס השקעות נדלן בחול במכללת אורין שפלטר יספק לכם את כל הידע והכלים שיסייעו להתמקצעות בתחום זה.

  מאמרים נוספים
  דילוג לתוכן